Portfolio

Animacje i prezentacje interaktywne dla biblioteki


Zobacz w HD na Vimeo
Zobacz w HD na YouTube
Ściągnij animację w oryginalnej jakości


W ramach tego projektu przygotowaliśmy dwie animacje i pięć prezentacji interaktywnych dla Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Główna animacja, którą prezentujemy w całości, przedstawia zabytkową księgę „Biblia święta, tho iest, Księgi Starego y Nowego Zakonu”. Księga ta pochodzi z 1563 roku i obecnie przechowywana jest w zbiorach Biblioteki. Animacja pozwala podziwiać bogate zdobienia księgi i pięknie kaligrafowany tekst.

Muzyka do animacji została skomponowana i nagrana również przez nas.

Druga animacja przedstawia możliwe zastosowanie technologii RFID w codziennej pracy biblioteki. Poniżej zamieszczamy kilka statycznych ujęć z tej animacji.

Dodatkowo, przygotowaliśmy pięć interaktywnych prezentacji książek, które zostały wybrane przez Bibliotekę. Są to albo stare i zabytkowe książki, albo też na swój sposób książki unikalne. Prezentacje pozwalają użytkownikowi na obejrzenie książek z niemal dowolnej strony, a także ich otwarcie i przejrzenie kilku pierwszych kartek. Prezentacje będą wkrótce dostępne na stronach Biblioteki. Poniżej zamieszczamy kilka statycznych ujęć z prezentacji.

Klient: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie


Ujęcia statyczne z animacji przedstawiającej wykorzystanie technologii RFID w bibliotece

RFID 1RFID 2RFID 3RFID 4RFID 5RFID 6


Ujęcia statyczne z interaktywnych prezentacji książek

Książka 1Książka 2Książka 3Książka 4Książka 5